Kaq romantike se keni parë, Anita i bën dedikim dashurie publikisht Ramushit (FOTO&VIDEO)

Anita Haradinaj ishte e ftuara e radhës në puntatën e “After Party” në kanalin e Luana Vjollcës, në YouTube.

Një prej pyetjeve pikante që ju bë Anitës ishte: “Je ti më xheloze apo bashkëshorti?”

“Nuk është se jemi shumë xhelozë, të arsyeshëm po”, u shpreh bukuroshja.

Gjatë intervistës nuk mungoi edhe një dedikim dashurie nga Anita për bashkëshortin, Ramush Haradinaj

Ramush, të dua më shumë sesa mund ta mendosh dhe më shumë sesa di të ta shpreh dhe më shumë sesa ndoshta mund ta ndjesh ti”, ishte mesazhi i saj për Ramushin.

Shtuar më 19/01/2021, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori