Karikatura e ditës (FOTO LAJM)

Pierre-Emerick Aubameyang dhe Arsene Wenger janë personazhet kryesore të karikaturës së ditë.

Faqja angleze Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, e cila ka të bëjë me kalimin e mundshëm të Pierre-Emerick Aubameyang tek anglezët e Arsenalit.

Dortmund ka refuzuar 50 milionë euro për shërbimet e tij, por trajneri Arsene Wenger duhet të ofrojë më shumë nëse e dëshiron atë në skuadër. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori