Këto foto të Ronaldos janë shumë të sikletshme, ja si përdoret në Nepal (FOTO LAJM)

Meanwhile, in Naples 😳🚽

A post shared by Bleacher Report Football (@brfootball) on

Cristiano Ronaldo ka bërë shumë bujë me transferimin e tij te klubi i Juventus.

Prej një periudhe të gjatë kohore ai është bërë "kryefjala" e mediave sportive në të gjithë botën.

Fama e tij ka shkuar deri në Nepal, por aty ai është përdorur si një reklamë jo fort e këndshme.

Fotot e Ronaldos me fanellën e Juventus janë përdorur si stampime në letrat higjenike në Nepal dhe me siguri këto foto nuk do ju pëlqejnë shumë tifozëve të tij. /albeu.com/
Këto foto të Ronaldos janë shumë të sikletshme, ja si përdoret në Nepal (FOTO LAJM)

Shtuar më 18/07/2018, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori