Edhe këto gjëra ndodhin në Rusi, nuk ka vetëm vajza të bukura (FOTO LAJM)

Legjendat thonë se nën një shtresë të trashë të borës ruse jetojnë njerëz që kurrë nuk buzëqeshin, që janë miq të arinjve etj etj.

E pra, legjendat nuk janë kurrë të vërteta, edhe pse ato mund të duken interesante. Realiteti në këto vende të ftohta është shumë më interesant dhe përfshin banje në gropa akulli dhe shumë të tjera.
Shtuar më 22/05/2019, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori