Këto janë bukuroshet e çdo kombëtareje në "Euro 2016" (FOTO LAJM)

Ludivine Kadri Sagna (FRANCE)

Europiani është gjithmonë e më pranë, dhe tashmë të gjithë janë bërë gati për të parë yjet e futbollit europianë për të treguar vlerat e tyre. Gjithsesi e gjithë vëmendja nuk do të jetë te ata, pasi pas suksesit të tyre fshihen vajza shumë të bukura.

"The Sun" ka publikuar një speciale për të dashurat, ose bashkëshotet më të bukura në çdo kombëtare të futbollistëve që do të marrë pjesë në Francë.

Kuqezinjtë tanë përfaqësohen nga Monica Ercoli, e cila është gruaja e kapitenit, Lorik Cana. Ndërkohë që ndoshta kurorën e fiton e dashura e bomberit të Italisë Pelle. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2016, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori