Këto janë fjalët që McGregor i tha Khabib-it gjatë përballjes
Conor McGregor thuhet se teksa ishte në tetëkëndësh, i ka tërhequr fjalët ofenduese që i kishte thënë para duelit ndaj Khabib Nurmagomedov.

Gjatë përballjes mes tyre në Las Vegas, irlandezi është përpjekur t’i qetësojë gjakrat me rivalin nga Dagestani.

Sipas Express.co.uk, McGregor është dëgjuar duke i thënë Khabibit: “Është vetëm biznes” dhe në njëfarë forme i ka kërkuar falje për ofendimet që i kishte bërë.
Shtuar më 10/10/2018, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori