Skandali i përdhunimit, dalin pamjet pak para se Ronaldo të bënte gabimin e jetës (VIDEO)
Cristinao Ronaldo së fundmi është akuzuar nga një grua amerikane se e ka përdhunuar në Las Vegas në vitin 2009 kur ajo ishte 25 vjeç.

Vajza në fjalë e qujatur, Kathryn Mayorga madje ka thënë se Ronaldo i ka ofruar shuma të majme në mënyrë që ajo të mos tregojë.

Lajmin e ka bërë të ditur një gazetë gjermane ku ndër të tjera ka raportuar se Kathryn Mayorga ka qënë edhe bashkëshortja e një shqiptari në Amerikë.

Së fudmi detaje të reja kanë dalë në lidhje me përdhunimin e Kathryn Mayorga, pasi mediat kanë publikuyar një video të vitit 2009 ku, Ronaldo dhe Kathryn Mayorga shihen duke u ledhatuar në intimitet në një lokal nate.

Kjo konfirmon edhe njohjen e çiftit, duke i ndërlikuar gjërat akoma më shumë për Ronaldon./albeu.com/


Shtuar më 03/10/2018, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori