Khabib nuk ngopet, poston foton që "thumbon" keq McGregor (FOTO LAJM)

Pëlqej
Khabib është shëndërruar në një nga sportistët më të përfolur në media, që nga fitorja që mori kundër McGregor.

Dy "luftëtarët" e UFC pavarësisht se është vetëm një sport, nuk e pëlqejnë aspak jëri tjetrin dhe për këtë mjafton të kujtojmë sherrin që Khabibi shkaktoi kundër stafit të McGregor shkruan Albeu.com

Por mesa duket Khabib nuk është ngpopur ende me MCGregor, pasi së funmdi ai ka shpërndarë një foto ku shihet momenti historik kur dëtyroi MCGregor të dorëzohet.

Si ilustrim në foton e publikuar është shkruar edhe fjalia: "Mos fol shumë". /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori