Kjo gjë me siguri ju ka shpëtuar nga sfida Itali-Spanjë (FOTO)

Italia po fiton 1-0 ndaj Spanjës, por ndoshta gjatë pjesës së parë mund t’ju ketë shpëtuar një detaj shumë interesant.

Nga rastet e shumta gjatë pjesës së parë, mund të ju ketë ikur diçka interesante kur Sergio Ramos dhe Sergio Busquets janë afruar afër njëri-tjetrit gjatë një momenti.

Me këtë lëvizje është formuar emri i plotë i mbrojtësit të Realit dhe duket se të dy kanë numrin pesë në fanellë, pasi një pjesë e fanellës së Ramos është mbuluar nga trupi i Busquetsit.
Shtuar më 27/06/2016, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori