E FUNDIT/ Dyshohet të jetë infektuar nga ashensori, preket nga COVID 19 mësuesi në
Komunistë të varur: Baneri i ultrasve të Tiranës shkakton mjaft debat
Dhuan e djeshe në derbin e kryeqytetit i fituar nga Partizani nuk ishte episodi i vetëm që duhet të flitet pas tij.

Banderolat e përdorura nga tifozeritë gjithashtu duket se kanë shkaktuar debat.

Tifozët e Tiranës hapën një banderolë të madhe ku dukeshin disa persona, sipas tyre partizanë, të varur dhe me sorrat që i vërtiteshin sipër kokës.

Pati prej tyre që e cilësuan atë si një banderolë me natyrë fashiste, por të tjerë e mbrojtën duke përdorur krimet që shkaktoi komunizmi më pas në vend.

Megjithatë duket se banderola ka shkaktuar një debat të madh, i cili duket se do të vijojë edhe pas jehonës se fotove të fytyrave me gjak. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2019, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori