Koreografia e famshme e tifozëve të Interit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Interi dhe Milani po phttp://www.albeu.com/dokumenta/foto/Inter-tifozet.jpgërballen me njëra-tjetrën në stadiumin "Giuseppe Meazza".

Në fillim të ndeshjes tifozët e Interit ishin fantastik, pasi shpalosën koreografinë e tyre.

Ajo simbolizonte gjarpërin, ku stema i Interit atë përmban. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori