Kosovë - Finlandë, formacionet zyrtare
Pëlqej
Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Finlandës kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy Kombëtareve do të zhvillohet nga ora 20:45 në Shkodër.

Kosova: Ujkani, Alushi, Kryeziu, Rashica, Rrahmani, Berisha, Vojvoda, Paqarada, Nuhiu, Jashanica, Berisha.

Finlanda: Hradecky, Ajauuri, Valsanen, Lod, Pukki, Arkivuo, Sparv, Lam , Jensen, Hamalainen, Granldun. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori