Kukësi tenton mrekullinë, por ngec në momentin e fundit
Pëlqej
Ka përfunduar këtu aventura europiane e Kukësit. Verilindorët kanë mposhtur me rezultatin 2-0 Torpedo Kutusai.

por ky rezultat nuk mjaftoji për të vazhduar më tej, pasi në ndeshjen e parë ishin mposhtur me rezultatin 5-2.

Reginaldo ka qenë lojtari i ndeshjes pasi fitoi dy penallti dhe po vetë i konvertoi në gol.

Djemt e Cungut patën disa raste për të shënuar edhe golin e tretë por nuk ja arritën dot.

Kukësi largohet me kokën lart nga aventura e këtij viti në europë.
Shtuar më 16/08/2018, ora 20:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori