Kukësi triumfon ndaj Skënderbeut, vendos goli William me 11 metërsh (VIDEO)
Kukësi ka arritur të triumfojë 1-0 ndaj Skënderbeut në ndeshjen e zhvilluar në Kamëz. Për verilindorët goli vetëm i takimit u shënuar me 11 metërsh në minutën e 54 nga braziliani William, duke futur në krizë skaudrën e Orges Shehit, shkruan Albeu.com.

Me këtë fitore Kukësi ngjitet në vëndin e dytë me 30 pikë po aq sa ka dhe Skënderbeu, por me golavarazh më të mirë. Bardhekuqtë nuk jamë më si sezonin e shkuar kjo dhe nga largimet e shumta të lojtarve gjatë merkatos së verës. /albeu.com/

Shtuar më 07/12/2018, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori