"Kush ka maskën më të bukur", politikanët sfilatë jashtë Kuvendit (FOTO LAJM)

Të enjteve, përvecc përplasjeve në seancat e Kuvendit, ajo që bie në sy është edhe "sfilata" që politikanët bëjnë jashtë tij.

Ditën e sotme daljet e tyre kanë qenë edhe më shumë në piketimin e kamerave për shkak të maskave të detyruara.

Ama jo të gjithë i kanë përdorur, ndërsa kryesisht i kanë zgjedhur në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.

Për më tepër shihni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/

Shtuar më 22/10/2020, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori