Kuzmanovic leksione Pogbas (VIDEO)
Në ndeshjen midis Serbisë dhe Francës e cila përfundoi 1-1, lojtari serb i Interit Kuzmanovic, i ka dhënë leksione francezit të Juventusit, Poul Pogba.

Pas disa lëvizjeve të bukura të Kuz, Pogba nuk i ka mbajtur nervat dhe i ka ndërhyre shumë ashpër.

Ndeshja ishte miqësore, pasi "Europiani 2016" do të zhvillohet, në shtëpinë e gjelave dhe janë të kualifikuar. Ata bëjnë pjes tek grupi që ka 5 skuadra (grup në të është edhe Shqipëria), dhe do zhvillojë miqësore me të gjitha skuadrat e Grupit I. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori