Ky është "përbindëshi" i detit me pronarë Ibrahimovic (FOTO-LAJM)

Zlatan Ibrahimovic, pas rikuperimit nga dëmtimi që pësoi është transferuar në Amerikë tek klubi i LA Galaxy, ku po golat e tij po marrin vëmendjen e të gjithë tifozëve amerikanë.

Por së fundmi ajo çka ka tërhequr vëmendjen tek Ibrahimovic, nuk janë më golat por një "përbindësh" deti që ai ka blerë.

Bëhet fjalë për një jaht të ndërtuar nga kompania e famshme italiane “Ferretti” që është i gjatë 30 metra dhe quhet “Riva 100 Corsaro”.

Kjo "bishë" ka një vlerë rreth 7 milionë euro dhe në të padyshim ska si të mungojë luksi, ku gjenden një klubi madh, garazh prej 4.5 metrash, bar koktejesh, jet ski,me një kapacitet qëndrimi deri në dhjetë persona.

Suedezit nuk i mbetet gjë tjetër vetem se ta shijojë në maksimum verën që po vjen dhe jetën e tij luksoze. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2018, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori