Lajm bombë nga Anglia, Manchester United ofron 135 milion euro për Dybalën
Në rast se largohet Romelo Lukaku Manchester United duket se e ka identifikuar tashmë zëvendësuesin e tij për sezonin e ardhshëm.

Sipas "The Sun", klubi do të zgjdhë Paulo Dybalën për të cilin ka gati një ofertë prej 135 milionë euro, dhe Juventus është e gatshme ta lerë të lirë argjentiansin të largohet.

Ndërkohë Paulo Dybala po kalon një moment të vështirë tek bardhezinjtë teksa këtë sezon ka shënuar vetëm 4 gola në Serina A duke qënë tërsisht nën hijen e Ronaldos. /albeu.com/

Shtuar më 06/03/2019, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori