Lajm bombë nga Italia, Interi do Allegrin
Massimiliano Allegri ka marë kritika të shumta pas humbjes 2-0 ndaj Atletico Madrid në Ligën e Kampioneve, duke mbyllur kështu dhe rretet sociale, shkruan Albeu.com.

Por edhe Juventusi nuk e do më teknikun livorenz teksa po synon të afrojë Zinedinë Zidane, i cili është i papunë që pas largimit nga Real Madrid në qershor të vitit të shkuar.

"Corriere della" Sera raporton sot se Allegri mund të marë drejtimin e Interit. Është pikërish drejtori sportiv Giuseppe Marotta i cili kërkon Allegrin për sezonin e ardhshëm.

Të dy kanë mardhënje mjaft të mira me njëri tjetrin gjatë kohës që Marotta ishte tek Juventusi. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2019, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori