Lajm i keq për ndeshjen ndaj Rumanisë, mungon ...
Futbollisti më i mirë në ndeshjen e parë, dhe padyshim një ndër më të spikaturit sot, Kukeli nuk do të jetë në ndeshjen e tretë ndaj Rumanisë.

Mesfushori i Kombëtares sonë është ndëshkuar pak sekonda më parë më një kartonë të verdhë i cili është i dyti në dy ndeshje ndaj nuk do të jetë i gatshëm për sfidën e ardhshme. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2016, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori