Lajm i mirë për Juventusin, 3 yjet e ekipit janë gati për ndeshjen ndaj Lyon
Një lajm mjaft i mirë për Juventusin. 3 yjet e ekipit Pjanc, Kehdira, dhe Bernadeschi, do të jenë gati për sfidën ndaj Lyon në 26 shkurt, shkruan Albeu.com.

Kehdira dhe Bernadeschi kishin kohë që ishin dëmtuar ndërsa Pjanic u dëmtua në ndeshjen ndaj Brescias.

Megjithatë ata tashmë janë gati dhe do të jenë nën urdhërat e Sarrit. /albeu.com/

Shtuar më 18/02/2020, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori