Lajm tronditës për CR7, nëna e tij preket nga një sëmundje e rëndë
Ronaldo ka marrë sot një lajm të rëndë. Nëna e sulmuesit të Juventusit dhe ish-yllit madrilen, Dolores Averio, ka zbuluar se po lufton sërish me kancerin e gjirit.

Një betejë me kancerin ajo e ka fituar 12 vite më parë.

Madje, dy vite më vonë Ronaldo dhuroi 100 mijë euro për spitalin ku mori trajtim nëna e tij.

Dolores u shpreh:

"Unë po luftoj për jetën".

Sigurisht, lajmi ka tronditur jo pak portugezin i cili është shumë i lidhur me nënën e tij dhe këtë e dëshmon edhe në momentet e shumta që ndan në rrjetet sociale.

Dolores i ka qëndruar pranë Ronaldos dhe në rritjen e fëmijëve.
Shtuar më 08/02/2019, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori