Real Madrid konfirmon largimin e Modric?
Pëlqej
Luka Modric prej ditësh është temë diskutimi në mbarë futbollin botëror. Lojtari kërkon largimin tek Inter ndërsa klubi dëshiron që ta mbajë.

Para pak minutash Real Madrid ka rifreskuar foton e kopertinës në Facebook, dhe Modric mungon.

Ndërsa komentet e fansave se ku është Modric kanë qenë të shumtë.

Shtuar më 09/08/2018, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori