Lazio, shqiptarë e serbë bashkë pas incidentit (FOTO LAJM)

Berisha, Cana, Strakosha, Djordjeviç, Basta,
"Shqiptarët dhe serbët e Lazios luajnë 'bashkë'". Klubi bardhekaltër ka postuar disa foto në Facebook ku shihen bashkë shqiptarët Berisha, Stakosha e Cana me serbët Basta dhe Djordjeviç duke i dhënë dorën njëri-tjetrit.

Një gjest i bukur por edhe i rëndësishëm për të ulur tonet e urrejtjes pas ngjarjeve që ndodhën në Beograd mbrëmjen e së martës. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2014, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori