Leo Messi dyfishon rezultatin ndaj Sevillas (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sevillas në "Camp Nou".

Këtë herë është ylli argjentinas, Lionel Messi në minutën e 13' të takimit.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 18'. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori