L'Equipe zgjedh lojtarin " Golden Boy"
Në mes xhevahirëve L'Equipe ka vendosur për talentin më të mirë në botë.

Sipas të përditshmes franceze në listën ku merrnin pjesë Mbappen, Asensio, Dembelen, Donnarumman dhe Dele Alli do të zgjidhej më i miri që zyrtarisht do të njihej si e ardhmja e futbollit. Sipas francezëve fituesi është Marco Asensio, përcjell Albeu.com.

Asensio ishte lojtari më i mirë i Realit në Super Kupën e Spanjës do të zyrtarizohet në orët në vazhdim si lojtari "Golden Boy 2017". /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2017, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori