Liga e Kampionëve: Ronaldo mund të luajë kundër Realit (VIDEO)
Këtë sezon, shkaku i COVID-19, faza çerekfinale, gjysmëfinale dhe finale, do të luhen në Lisbonë të Portugalisë.

Po ashtu është vendosur që ndeshjet e kthimit për 1/16, do të zhvillohen ashtu siç janë planifikuar para koronavirusit.

Skuadrat që do të hyjnë në short:

Bayern Munich/Chelsea

Manchester City/Real Madrid

Barcelona/Napoli

Juventus/Lyon

PSG

RB Leipzig

Atalanta

Atletico Madrid

Faza çerekfinale:

Manchester City/Real Madrid – Juventus/Lyon

RB Leipzig – Atletico Madrid

Barcelona/Napoli – Bayern Munich/Chelsea

Atalanta – PSG
Shtuar më 10/07/2020, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori