Liga e Kombeve: Përcaktohen gjysmëfinalet, përplasje titanësh
Është hedhur shorti për gjysmëfinalen e edicionit të dytë të Ligës së Kombeve.

Italia do këtë përballë Spanjën, teksa Belgjika do takohet me Francën.

Ndeshja mes Italisë dhe Spanjës do zhvillohet në Milanodatën 6 tetor.

Belgjikë-Francë do zhvillohet me 7 tetor në Torino.

Lufta për vendin e tretë dhe finalja do zhvillohen me 10 tetor 2021.
Shtuar më 03/12/2020, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori