Lila: Nëse kualifikohemi, nuk kemi frikë nga Anglia dhe Gjermania
“Ishte një moment magjik,çasti i golit. Besoj se kemi lënë gjurmët tonë, pasi kemi treguar se sa vlen Shqipëria. Nëse prodhon lojë, dhe rezultati vjen. Në Marsejë u ndëshkuam në minutat e fundit.

Tifozët sot na ndihmuan shumë sidomos në minutat e fundit. Këto do na bie në turin tjetër nëse do të kualifikohemi Anglia apo Gjermania, nuk do ta kishim aspak frikë.

Në qoftë se vesh fanellën e Kombëtares jo vetëm energji, por nuk e di se çfarë të them. Tifozët kanë qenë një suport i madh“.
Shtuar më 19/06/2016, ora 23:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori