LIVE/Jonida Maliqi kryeson votimin online në Eurovision, ja si mund ta mbështesni këngëtaren shqiptare
Shqipëria po prin me vota onlineEurovision. Votoni për ta mbështetur Jonida Maliqin.

Ju sjellim livestream-in e votimit dhe mënyrën si mund të votoni për këngën "Ktheju tokës".

Ky është linku zyrtar ku mund të votoni për Shqipërinë:

http://vote.esctoday.com/
LIVE/Jonida Maliqi kryeson votimin online në Eurovision, ja si mund ta mbështesni këngëtaren shqiptare

Shtuar më 18/05/2019, ora 23:57
muamet nuisi
e Shtunë 18 Maj 2019, Ora 23:21
albania
Adion buzani
e Shtunë 18 Maj 2019, Ora 23:27
Albania
Jonida Maliqi
e Shtunë 18 Maj 2019, Ora 23:31
Albanien
Gazmir Uruci
e Shtunë 18 Maj 2019, Ora 23:39
Albanian 🇦🇱 🇦🇱
agron thaqi
e Shtunë 18 Maj 2019, Ora 23:40
jonida maliqi
Florian Dyli
e Shtunë 18 Maj 2019, Ora 23:51
Albania
Florian Dyli
e Shtunë 18 Maj 2019, Ora 23:52
Albania
klodiana shpata
e Shtunë 18 Maj 2019, Ora 23:54
02 JONIDA MALIQI
klodiana shpata
e Shtunë 18 Maj 2019, Ora 23:55
albenia 02 jonida maliqi
Ardit Nova
e Dielë 19 Maj 2019, Ora 00:01
Albania
Jordis jotopulli
e Dielë 19 Maj 2019, Ora 00:34
Albania
Albania
e Dielë 19 Maj 2019, Ora 01:02
🇦🇱 🇦🇱 Albania
nexhmedin mamuti
e Dielë 19 Maj 2019, Ora 01:02
jonida
nexhmedin mamuti
e Dielë 19 Maj 2019, Ora 01:03
jonida
nexhmedin mamuti
e Dielë 19 Maj 2019, Ora 01:03
🇦🇱🇦🇱
Bedri Myrtezani
e Dielë 19 Maj 2019, Ora 03:04
Albanien 🇦🇱 🇦🇱
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori