Liverpool bie sërish (VIDEO)
Pëlqej
Liverpool sërish kthehet tek humbjet. Të kuqtë e Hodgsonit pësojnë disfatën e rradhës kësaj here përballë Stoke City në fushën e këtij të fundit. Stoke i është imponuar Liverpoolit me rezultatin e pastër 2-0. Autorë të golave për Stoke kanë qënë Fuller në minutën e 56 dhe Jones në minutën e fundit të takimit. (albeu.com)


Shikoni golat:

<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/aelGTDiWGDfL2a57Zzs0/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>
Shtuar më 13/11/2010, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori