Liverpool hesht “Allianz Arenën” (VIDEO)
Anglezët e Liverpool kanë arritur të shënojnë një gol mjaft të rëndësishëm në "Alliaz Stadium".

Autori i golit është Sadio Mane i cili mer një top të gjatë nga mbrojtja kalon në mënyrë fantastike portierin Neuer dhe topi përkëdhel rrjetën.

Tashmë bavarezëve i duhen dy gola për tu kualifikuar sepse asnjë barazim nuk u bën më punë.

Teksa po luhet minuta e 32. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2019, ora 21:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori