Lojtarët e Bayern, nga fusha në pistë (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Një ditë ndryshe ka qenë ajo për lojtarët e Beyernit, të cilët pas fitores kundër Wolfsburg kanë zbritur në pistë për të provuar Audin R8 dhe modelet e tjera të vëna në dispozicion të lojtarëve për këtë sezon nga prodhuesi gjerman i makinave.

Mes të gjithëve ai që e kishte këmbën më të rëndë në gaz ishte francezi Franck Ribery, i cili trembi edhe austriakun David Alaba që komentoi:"Kurrë më në makinë me të" është shprehur ai. Në këtë aktivitet mori pjesë edhe Xherdan Shaqiri. /albeu.com/

Shtuar më 25/08/2014, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori