Lojtarëve të Manchester City-t iu rrëzohet trofeu nga Ballkoni (VIDEO)


Manchester City ka mbyllur një sezon perfekt duke fituar 3 tituj në Angli, Premier League, FA Cup dhe Carabao Cup.

Një sukses i jashtëzakonshëm nga skuadra e trajnerit Pep Guardiola.

Trofeu duket se është dëmtuar, pasi në një video të shpërndarë në "Twitter" shihet që titulli kishte rënë nga një lartësi e madhe dhe ndodhej në tokë.

Njërit prej personave që ndodheshin në festime i ka shpëtuar nga duart. /albeu.com/

Shtuar më 21/05/2019, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori