Lojtari i Milanit po vuan nga zemra, Napoli i bën një mesazh prekës

Lojtari kroat i Milanit, Ivan Striniç është raportuar se po vuan nga disa shqetësime kardiake dhe për këtë arsye mjekët kanë sygjeruar rreth 3-4 muaj jashtë fushës së lojës.

Për ti ardhur në ndihmë sado pak lojtarit kroat, te Milani janë solidarizuar të gjithë duke e mbështetur, por jo vetëm pasi edhe te klubi i Napolit ka ardhur një mesazh prekës për të.

Napoli ka zgjehdur faqen zyrtare të TWitterit për të dhënë mesazhin për Strinic.

“Forca Ivan. Të presim të kthehesh në fushë" shkruhej në deklaratën e Napolit. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2018, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori