Lorik Cana zbret në fushën e "Wanda Metropolitano", takim miqësor me trajnerin e Tottenham (VIDEO)
Lorik Cana ndodhet në Madrid për të ndjekur nga afër finalen e Champions League mes Liverpulit dhe Tottenham. Ish-kapiteni i kombëtares shqitare është një nga komentatorët e Champiosit në "Tring" dhe për këtë motiv do të jetë prezen dhe në "Wanda Metropolitano" për të komentuar live ndeshjen nga Madridi.

Por, Cana ka zbritur edhe në fushën e lojës kur skuadra e Tottenham ishte duke kryer stërvitjen e fundit dhe ka patur një takim miqësor me trajneri Pochettino siç shihet nga video e postuar nga "Tring". Cana ka qenë pjesë e Premier League pasi ka veshur fanelën e Sunderland.

Shtuar më 31/05/2019, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori