Luhej finalja e Champions-it, por një pjesë e mirë e shqiptarëve shihnin porno

Shqiptarët njihen si një popull që e ndjekin shumë futbollin, por të dhënat e fundit të një prej faqeve më të njohura në botën e pornografisë, “Pornhub” janë vërtet tronditëse.

Gjatë kohës që është luajtur finalja e Champions League, më 28 Maj, mes Real Madrid dhe Atletico Madrid, Shqipëria ka qenë vendi i pestë, nga i cili ka pasur më shumë trafik të klikimeve në këtë faqe.

Ky raporton ka treguar ndër të tjera se shqiptarët nuk e duan aq shumë futbollin sa thuhet pasi mesa duket bota e pornografisë zë një vend të rëndësishëm. 12 për qind është një shifër mjaft e lartë duke marrë parasysh dhe popullsinë. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2017, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori