Luiza Gega shprehet hapur: Ky ishte dimri më i vështirë, nuk më kujtoi askush (VIDEO)
Pëlqej
Luiza Gega mëngjesin e sotëm ishte e ftuar në emicionin Wake Up, ku u shpreh se shteti e ka harruar.

Ai tha se paguhet vetëm 370 mijë lekë të vjetra shto këtu që dhe uniformën e ka blerë vetë.

Luiza shpreh keqardhjen duke thënë se ky dimër më i vështirë për t’u stërvitur dhe askush nga strukturat shtetërore nuk u kujtua të përcaktonte një fond për përgatitjen e saj. Për më shumë iu ftojmë të ndiqni intervistën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori