Madhështore, futbollisti i njohur lë stërvitjen dhe i bashkohet studentëve (VIDEO)
Pëlqej
Ngjarje historike janë duke ndodhur në Shqipëri pas marrjes peng për 28 vite të shpresës së këtij vendi.

Të mëdhenj e të vegjël po ndjekin dhe mbështesin protestën e studentëve duke shpresuar se nga aty mund të vijë ndryshimi.

Futbollisti i Superligës Tefik Osmani i është bashkuar protestës duke hedhur video nga marshimi i studentëve të UBT-së.

"Forca me e madhe e Shqiperise. Ja vlen te mos shkosh ne stervitje,dhe tju mbeshtetesh ju.", shkruan Osmani.
Shtuar më 11/12/2018, ora 12:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori