MAGJIK/ Ndiqni LIVE prezantimin e Hazard në Madrid (VIDEO)
Eden Hazard është gati që të prezantohet me fanellën e Real Madridit.

Gjithçka gati në “Santiago Bernabeu”, aty ku media të shumta, fotografë por sidomos tifozë në shkallët e stadiumit presin yllin belg të thotë fjalët e para dhe të shkelmojë topat e parë me fanellën e Real Madrid.
Shtuar më 13/06/2019, ora 19:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori