Manchester City deklason Chelsean (VIDEO)
Manchester City ka deklasuar Chelsean në "Etihad Stadium".

Ai që ka shënuar golin e 6 është Raheem Sterling në minutën e 80'

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 85'. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori