Manchester United shkatërron Wolves (VIDEO)
Manchester United ka shkatërruar skuadrën e Wolvesit në rezultatin 5-0 edhe pse ndeshja ishte në transfertë. Ndeshja është dominuar nga fillimi i pjesës së parë deri në fund të ndeshjes nga kjo skuader. Goli i parë u shënua në minutën e 21 nga Johnny Evans. Pjesa e parë do të mbyllet me dy golat e realiazuar nga Antonio Valencia dhe Danny Welbeck duke e çuar rezultatin në 3-0.


Në pjesën e dytë janë shënuar edhe dy gola që mbajnë emrin e Chicharitos. Me këtë fitore Manchester United kompleton të pestën ndeshje të fituar radhazi, ka 70 pikë në tabelë, katër pikë më shumë se sa Manchester City që pret të mërkurën Chelsean. /albeu.com/


Video

<param name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=AmJ2NHHz2jJaGpTt" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowFullScreen" value="true" />
Shtuar më 18/03/2012, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori