Mbappe tregon lojtarin ideal
Sulmuesi i skuadrës së Paris Saint Germain, Kylian Mbappe ka zbuluar lojtarin ideal duke i kombinuar aftësitë e futbollistëve të ndryshëm, por nuk ka zgjedhur veten e tij.

“Unë do ta zgjedhja këmbën e majtë të Lionel Messit, këmbën e djathtë të Neymarit, mendësinë e Cristiano Ronaldos dhe klasin e Gianluigi Buffonit.
Cilën pjesë të Neymarit? Nuk ka nevojë për asnjë pjesë timen, është mjaft mirë kështu!”, tha Mbappe. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2018, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori