Mbappe zhbllokon ndeshjen, Franca kalon në avantazh ndaj Holandës (VIDEO)

Franca ka kalaur në avantazh ndaj Holandës në "Stade de France".

Ai që ka shënuar është Kylian Mbappe që ka realizuar në minutën e 14'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 17'. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori