Mbyllen 45 minutat e para, mbrëmje e vakët në Champions
Janë mbyllur në barazim pa gola pjesët e para të dy supersfidave në Champions, Napoli-Liverpool si dhe Borussia Dortmund-Barcelona, shkruan Albeu.com.

Kujtojmë se për Napolin mungon Hysaj për shkak dëmtimi, Gjithashtu mungon Messi për Barcelonën. Megjithatë pleshti mund të futet në lojë në pjesën e dytë ndaj gjermanve.

Ndërkohë pa gola janë mbyllur edhe ndeshjet e tjera, Chelsea- Valencia, Benfica-Red Bull Salsburg, ndërsa Ajax dhe Salzburg po fitojnë respektivisht ndaj Lillë dhe Genk. /albeu.com/


Rezultatet live:Borussia Dortmund- Barcelona 0-0

Bencika-Leipzig 0-0

Napoli-Liverpool 0-0

Salzburg-Genk 4-1 (Erlind Haland 2' 34' 45',Hwang Hee Chan 36' / Lucumi 41)

Chelsea-Valencia 0-0

Ajax-Lille 1-0 ( Promes 18')
Shtuar më 17/09/2019, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori