Me 3 super blerje, ja si pritet të luajë Allegri te Arsenali (FOTO LAJM)

Mediat angleze bëjnë të ditur se Allegri mund të zëvendësoje Artetan për shkak te rezultateve të dobëta të këtij te fundit me Arsenalin.

Sipas "The Sun", strategu italian te Arsenali mund të transferojë edhe tre ish-lojtarë që i kishte te Juventusi si, Paulo Dybala, Sami Khedira dhe Daniele Rugani, që të tre lidhen me një largim nga Zonja e Vjetër. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2020, ora 19:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori