Me dorë të hekurt, Rama shkarkon 6 drejtorë
6 drejtorë janë shkarkuar ditën e sotme nga puna.

Kryeministri Edi Rama ka thirrur ditën e sotme në një takim drejtuesit e zyrave të Hipotekës dhe Aluizni-t në të gjithë vendin.

Mësohet se janë pushuar nga puna 4 drejtorë nga Hipoteka dhe 2 nga ALUIZNI, ndërsa mësohet se arsyeja ka qenë për performancë të dobët në punë.

Nuk dihen ende emrat e drejtorëve të shkarkuar. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 19:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori