Me forma bombastike, Emanuela Rusta e vetmja që shkëlqeu në derbi (FOTO LAJM)

Tirana dhe Partizani u përballën në "Air Albania" në kuadër të javës së 6-të të Kategorisë Superiore.

Por në një ndeshje pa gola dhe në një stadium pa tifozë, e gjithë vëmendja u mor nga Emanuela Rusta, një prej 6 arbitreve që gjykoi derbin kryeqytetas.

FSHF kishte vendosur që dueligjykohej nga gjashtë arbitra dhe pas porte ishte pikërisht biondja seksi.

Arbitrja nga Elbasani ka qenë edhe herë të tjera në këtë pozitë.
Shtuar më 04/12/2020, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori