Ekzekutohen dy persona në Vlorë
Më në fund Barcelona mposhtet, por në derbin e qytetit kundër Espanyolit (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka pësuar humbjen e parë këtë sezon, duke u mposhtur 1-0 ndaj Espanyolit, ndeshje e vlefshme në Copa del Rey.

Skuadra e Ernesto Valverdes ka pësuar humbjen e parë pas 30 ndeshjeve këtë sezon, duke humbur në derbi kundër Espanyolit.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë takim e shënoi Melendo në minutën e 88’të.

Barcelona ka mundësi që ta përmbys këtë rezultat, kur pas një javë pret rivalin e qytetit në "Camp Nou". /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori