"Më përdhunoi në hotel", del videoja e Neymarit me modelen që e akuzon (VIDEO)
Kanë dalë detaje të reja në lidhje me të akuzuarin Neymar ku bëhet e ditur se ai ka përdhunuar një modele.

Televizoni brazilan "Record Tv", ka publikaur videon ku modelja Najila Trindade, shihet se e godet Nejmarin me duar, teksa në video shihet vetëm përfundimi dhe jo e gjithë videoja.

"Për këtë video, ishte edhe babai i lojtarit, që telefonoi në televizion teksa transmetohej video, dhe u shpreh: “Mendoj se nuk kam pse të mbroj djalin tim për ndonjë gjë. Imazhet flasin vetë dhe është e qartë në video. Këto pamje do provojnë se Nejmari është ai që u sulmua. Ajo e provokoi me një sulm".
Shtuar më 06/06/2019, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori